„Mama to osoba, która zastąpi ci każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej…”


Ach! co to był za projekt! 

Ale od początku 😉 siedziałam sobie w pewien marcowy dzień i mówię do mojego męża: „Słuchaj, musisz mi zrobić zdjęcia z dziećmi, w ogóle nie mam z nimi nic razem. Będę miała pamiątkę na Dzień Mamy”

I stało się! Pojechaliśmy do studio i w dosłownie 15 minut zrobiliśmy (a raczej zrobił mój zdolny mąż) zdjęcia w dwóch stylizacjach 😉 Wszystko było tego dnia nie tak – Misia chciała spać, Adaś chciał jeść – jak to zwykle bywa, kiedy trzeba zrobić coś ważnego🤣

Następnie tuż po powrocie do domu, szybko te zdjęcia obrobiłam i podzieliłam się nimi ze światem internetów, ogłaszając jednocześnie, że w tym pięknym studio chcę w tym roku robić właśnie takie zdjęcia moim ukochanym mamom.

Po dwóch dniach miałam już komplet osób na sesje. Idea była prosta – 25 minut sesji, 6 ujęć plus album harmonijka. Plan idealny.
A efekty? zobaczcie sami jak wyglądają zdjęcia ze studio😍


Te kilkadziesiąt sesji to głownie mnóstwo radości i miłości🧡 
Spora dawka czułości w postaci przytulasów i niezliczonej ilości buziaków!
Ale i moje ukochane, piękne kadry z momentów karmienia piersią:

 


Z niektórymi z Was udało mi się spotkać na bardzo przyjemnych wiosennych spacerach i zrobić ujęcia także w plenerze☺️


Teraz już wiem, że to była dobra myśl. Mnóstwo mam cieszy się przepiękną pamiątką, ja miałam dużo radości ze spotkań z Wami i mam całe tysiące cudnych zdjęć!🤩


A na jedną z sesji udało mi się nawet wybrać na moją ukochaną plażę nad Wisłę! Nie trafiłyśmy na aż tak spektakularny zachód słońca, ale mimo to zdjęcia wyszły bajeczne!


Finalnym efektem sesji były zdjęcia w formie elektronicznej (wydruki/odbitki dla chętnych) plus piękne albumiki harmonijkowe – idealne do mamowej torebki, żeby na zawsze mieć przy sobie najpiękniejsze wspomnienia!


DROGIE MAMY!
DZIĘKUJĘ ZA OGROM ZAUFANIA I ZAPRASZAM ZA ROK! BEDZIE JESZCZE PIĘKNIEJ!


Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *