O mnie

Cześć! Jestem Kasia.

Kocham muzykę, festiwalowe kino i herbatę.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci, czerpiącą spełnienie z macierzyństwa.

Kilkanaście lat pracowałam w sektorze szeroko rozumianej sprzedaży, marketingu i promocji. Ta wieloletnia praktyka zaowocowała łatwością nawiązywania kontaktów, otwartością na drugiego człowieka i umiejętnością dostrzeżenia i zaspokojenia jego potrzeb.

Pomysł na Maluch w kadrze i fotografię noworodkową zrodził się wraz z przyjściem na świat mojego synka (nie będę oryginalna 🙂 ). Wiedziałam wówczas, że chcę i muszę pracować z dziećmi.  Dziś wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu!

Nie bez przyczyny najbardziej czuję sesje lifestyle – uwielbiam spotykać się z Wami, chłonąć pozytywne emocje. Zaglądać ukradkiem do Waszego świata i stawać się jego częścią na kilka chwil. Lubię obserwować jak odnajdujecie się w nowej rzeczywistości. Śmiać się razem z Wami, bawić się z dziećmi, namawiać na przytulasy i czułostki 🙂 Lubię rozmawiać i wymieniać doświadczenia.

Jestem z natury bardzo pogodna, więc i atmosfera spotkania jest swobodna i naturalna, a efektem „ubocznym” są najpiękniejsze kadry z domowych sesji 🙂

Postanowiłam podzielić się moim doświadczeniem i prowadzę także warsztaty stacjonarne dla początkujących fotografów i konsultacje online.

Od 2023 roku spełniam także moje fotograficzne marzenia i wykonuję najpiękniejsze reportaże porodowe.

Chcesz się przekonać?

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

error: Te zdjęcia są chronione!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.